Giesecke + Evrient Hakkında

 

Bir Şirketin Evrimi

 

Geleneksel Zeminde Yenilikçilik

Giesecke + Devrient (G+D), merkezi Almanya'nın Münih şehrinde olan önde gelen bir uluslararası teknololi sağlayıcısıdır. 1852 yılında kurulan G+D bugün küresel pazarda lider banknot üretimi ve işlenmesi telekominikasyon ve elektronik ödeme için akıllı kart çözümleri, güvenlik belgeleri ve kimlik sistemleri alanlarında öncü ve yenilikçi bir şirkettir.

Uluslararası Uyum

Münih/Almanya merkezli G+D grubu, 31 ülkede 58 yan kuruluş ve iş ortaklığına sahiptir ve 11.450 kişiye istihdam sağlamaktadır. G+D bir çok farklı ülkede faaliyet gösterse de bu ülkelerin kendine özgü koşullarına kolaylıkla uyum sağlama yetisini gösterebilmiştir.

Geleceği Şekillendirmek

Bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak G+D araştırma geliştirmeye yüksek derecede önem vermekte ve bu alanlara 119 milyon euro yatırım yapmaktadır. Ürün ve hizmetlerin birbirini tamamlayıcı ve geliştirici yönleri operasyonların konjonktür dalgalanmalarından fazla etkilenmemesini sağlamaktadır. G+D yüksek standartta ürünler geliştirirken çevresel sorumluluğu asla elden bırakmayan üretim yöntemlerini benimsemektedir.

Güvenlik ve ustalık şirketin temel anlayışıdır. Müşteri odaklı ürünleri, sistemleri ve hizmetleri G+D'yi güvenlik alanında karmaşık sorunlarına çözüm arayan tüm kuruluşlar için güvenilir bir ortak yapmaktadır.G+D tüm dünyadada insanların varlıklarının değerini korumak için güvendiği tek iş ortağıdır.