Banka & Finans

 

Kredi Kartları

E-Kart tesislerinde çipli ve manyetik bantlı (HİCo/LoCo) tüm kredi kartlarının üretimi ve personalizasyonu gerçekleştirmektedir. İhtayaca göre çözümlerin yanısıra pazarda dolaşımda olan mevcut her tür kartı üretimni ile bankalara hizmet vermekteyiz

Banka Kartları

E-Kart tesislerinde bankalar tarafından kullanıma sunulan tüm çipli ve manyetik bantlı ATM (Debit) kartlarının yanısıra, e-cüzdan kartları uygun standartlarda ve yüksek kalitede üretmektedir.

Finans

Finans sektörü, Türkiye kart ve kart bağlantılı projeler konusunda pazarın lokomotifi sıfatına sahip sektördür. Büyük bir bölümün özel kuruluşlardan oluşması, yüksek IT yatırımı bütçeleri ve yüksek Ar-Ge bütçeleri sebebiyle tüm teknolojileri öncelkikli uyarlayan sektördür. Mevcut durum değerlendirmesinde kullanılmakta olan istatistiksel değerlerin kamu projeleri dışında oluşan miktarların çok büyük bölümü bu sektörün gelişimi ve projeleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır. E-Kart, mevcut üretim hattını Türk bankacılığının bu gereksinimlerini göz önüne alarak yapmıştır.